Wszystkie oferty Kurorty górskie Nad morzem Duże miasta Egzotyka
 
Wybierz regiony:
-
 Udogodnienia Więcej opcji

Proszę wybrać cel podróży!

  Dowolny

Data ur. 1. dziecko lat/lata/rok
Data ur. 2. dziecko lat/lata/rok
Data ur. 3. dziecko lat/lata/rok
 

Wybierz udogodnienia które cie interesują:

Wybierz preferowany typ kolonii / obozu:

Szczegółowe typy preferowanych kolonii / obozów

 
 
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   

Zakwaterowanie:Miejsce wyjazdu:


 

Regulamin korzystania z serwisu internetowego www.EasyWorld.pl


Postanowienia Regulaminu wraz z przepisami prawa obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, określają prawa i obowiązki Użytkowników Serwisu.

§1 Informacje podstawowe

1.1.        Właścicielem Serwisu i podmiotem świadczącym usługi w ramach Serwisu jest B.P. Easy World, z siedzibą w Gdańsku, 80-844, Pl. Dominikański 1/117,  NIP 584-204-51-41

1.2.        Serwis umożliwia Państwu dokonywanie rezerwacji i zakup wycieczek turystycznych poprzez udostępnienie systemu rezerwacji internetowej EasyWorld.pl

1.3.        Założenie rezerwacji lub zakup wycieczki może nastąpić również telefonicznie w Centrum Rezerwacji Easy World pod numerem wskazanym na stronie Serwisu oraz w osobiście w Biurze Podróży.

1.4.        Prezentowane na stronach internetowych EasyWorld.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

§2 Zasady ogólne zakupu wycieczek

2.1.        Korzystając z Serwisu EasyWorld.pl  akceptują Państwo warunki określone w niniejszym Regulaminie i ponoszą odpowiedzialność za własne czynności wynikające z korzystania z Serwisu.

2.2.        Korzystanie z Serwisu EasyWorld.pl  możliwe jest tylko w swoim imieniu. Jeśli czynią to Państwo w imieniu osoby trzeciej, oznacza to, że posiadają Państwo ważne w świetle prawa pełnomocnictwo. Za działanie bez pełnomocnictwa lub z przekroczeniem jego granic ponoszą Państwo pełną odpowiedzialność.

2.3.        Dokonywanie zapytań o rezerwację z użyciem fałszywego nazwiska lub cudzego nazwiska bez ważnego pełnomocnictwa jest niedopuszczalne i zabronione poprzez powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

2.4.        EasyWorld.pl nie udziela gwarancji, że korzystanie z Serwisu będzie przebiegało bez usterek, wad, przerw czy braku możliwości połączenia z Systemem Rezerwacji Internetowej oraz co do tego, że rezultat poszukiwań sprosta Państwa oczekiwaniom, co do merytorycznej zawartości, dokładności czy przydatności uzyskanych informacji.

2.5.        Dokonanie rezerwacji i zakupu wycieczki turystycznej jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją warunków uczestnictwa Organizatora wycieczki turystycznej oraz zapisów niniejszego Regulaminu.

2.6.        Dane osoby, na którą rezerwacja jest założona, powinny zgadzać się z danymi w paszporcie lub w dowodzie osobistym przy podróżach na terenie Unii Europejskiej pod rygorem nie zrealizowania świadczeń wykupionych. W takim przypadku dokonana zapłata za wycieczkę turystyczną nie podlega zwrotowi.

2.7.        W chwili dokonania rezerwacji wycieczki turystycznej powinni Państwo posiadać odpowiednie i aktualne dokumenty umożliwiające odbycie podróży, w tym w szczególności ważny paszport, wymagane przy wyjeździe wizy lub inne dokumenty określone przepisami państw, do których się podróżuje.

§3 Ochrona danych osobowych

3.1         Dane wprowadzone przez Państwa do Systemu Rezerwacji Internetowej będą przetwarzane przez EasyWorld.pl  zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity Dz.U nr 101 poz. 926 z 2002 r. z późniejszymi zmianami.

3.2         EasyWorld.pl przetwarza dane osobowe niezbędne do, nawiązania, zmiany, lub rozwiązania stosunku prawnego (świadczenia usług przez EasyWorld.pl które podane zostały w formularzu rejestracyjnym

3.3         Wysyłając EasyWorld.pl Formularz Rezerwacyjny wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez EasyWorld.pl swoich danych osobowych w celach administracyjnych i statystycznych oraz w celu świadczenia przez EasyWorld.pl usług marketingowych polegających na promowaniu usług EasyWorld.pl i jego partnerów.

3.4         W odniesieniu do Państwa danych osobowych EasyWorld.pl stosuje zapisy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

3.5         Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu prawidłowej realizacji usługi. W każdej chwili macie Państwo prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania, a także do żądania ich usunięcia.

§4 Założenie rezerwacji

Zarezerwowanie wycieczki turystycznej może odbyć się przez:

Internet

4.1.        Wybór wycieczki dokonywany jest za pomocą wyszukiwarki. Określają Państwo kryteria kierunek, termin, długość pobytu oraz przedział cenowy. By uściślić Państwa preferencje proszę skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej. Po uzupełnieniu wszystkich pól prosimy wcisnąć przycisk SZUKAJ.

4.2.        Przed Państwem ukarze się lista. Będą Państwo mogli dokonać wyboru tej wycieczki, która spełnia Wasze najbliższe oczekiwania. Klikając w opis, można będzie przeczytać szczegółowe informacje dotyczące tej właśnie oferty.

4.3.        Chcąc dokonać wstępnej, niezobowiązującej rezerwacji proszę nacisnąć REZERWUJ oraz wypełnić formularz rezerwacyjny. Poprosimy o podanie wszystkich danych osobowych osoby rezerwującej oraz osób towarzyszących, kontaktu. Wypełniony przez Państwa formularz zostanie automatycznie przesłany do odpowiedniej osoby w naszym Centrum Rezerwacji. Przedstawiona oferta nie jest jeszcze ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

4.4.        Rezerwacja ta wymaga weryfikacji dostępności miejsc przez naszego doradcę w systemie Organizatora. Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu pełnej ceny wycieczki doradca EasyWorld.pl kontaktuje się bezpośrednio z Państwem (poprzez adres e-mail wskazany przez Państwa w Formularzu lub telefonicznie). Po potwierdzeniu chęci zakupu wycieczki przesłany zostanie do Państwa mail potwierdzający złożenie zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi: Umową i Warunkami Uczestnictwa Organizatora. Po sprawdzeniu przez Państwa danych w umowie czy są zgodne z Państwa zamówieniem dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty. Wpłaty można dokonać przelewem bankowym, przelewem internetowym lub kartą kredytową. Aby skrócić czas oczekiwania na zaksięgowanie Państwa wpłaty i tym samym przyspieszyć proces rezerwacji prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres rezerwacje@easyworld.pl  lub faksem na numer 058 344 06 18.

4.5.        Przesłanie do EasyWorld.pl mailem na adres rezerwacje@easyworld.pl lub faxem na numer (+48) 058 344 0618  potwierdzenia przelewu (lub alternatywnie pomyślna autoryzacja karty kredytowej) jest równoznaczne z akceptacją Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.

4.6.        Na podstawie Państwa wpłaty nasz doradca wakacyjny potwierdzi ostatecznie Państwa rezerwację w systemie Organizatora, a następnie prześle Państwu mailem potwierdzenie rezerwacji które upoważnia Państwa do odbioru dokumentów podróży na lotnisku.Z chwilą potwierdzenia rezerwacji przez Organizatora zawarta zostaje umowa między Państwem a Biurem Podróży.Ze względów formalnych prosimy Państwa o podpisanie i odesłanie do EasyWorld.pl Umowy faksem na numer: 058 344 06 18 lub po zeskanowaniu mailem na adres: rezerwacje@easyworld.pl.

 

Centrum Rezerwacji Telefonicznej pod numerem 058 341 77 28

4.7.        Po uzyskaniu połączenia z doradcą EasyWorld.pl w Centrum Rezerwacji podajecie Państwo kod konkretnej oferty, którą jesteście zainteresowani lub ogólne preferencje dotyczące wyjazdu.

4.8.        EasyWorld.pl potwierdza dostępność miejsc i weryfikuje ostateczną cenę wybranej przez Państwa wycieczki lub przedstawia Państwu najlepsze oferty odpowiadające podanym preferencjom.

4.9.        Po potwierdzeniu chęci zakupu wycieczki przesłany zostanie do Państwa mail potwierdzający złożenie zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi: Umową i Warunkami Uczestnictwa Organizatora. Po sprawdzeniu przez Państwa danych w umowie czy są zgodne z Państwa zamówieniem dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty. Wpłaty można dokonać przelewem bankowym, przelewem internetowym lub kartą kredytową. Aby skrócić czas oczekiwania na zaksięgowanie Państwa wpłaty i tym samym przyspieszyć proces rezerwacji prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres rezerwacje@easyworld.pl  lub faksem na numer 058 344 06 18.

4.10.     Przesłanie do EasyWorld.pl mailem na adres rezerwacje@easyworld.pl  lub faxem na numer (+48) 058 344 06 18 potwierdzenia przelewu (lub alternatywnie pomyślna autoryzacja karty kredytowej) jest równoznaczne z akceptacją Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.

4.11.     Na podstawie Państwa wpłaty nasz doradca wakacyjny potwierdzi ostatecznie Państwa rezerwację w systemie Organizatora, a następnie prześle Państwu mailem potwierdzenie rezerwacji które upoważnia Państwa do odbioru dokumentów podróży na lotnisku.

4.12.     Z chwilą potwierdzenia rezerwacji przez Organizatora zawarta zostaje umowa między Państwem a Biurem Podróży.Ze względów formalnych prosimy Państwa o podpisanie i odesłanie do EasyWorld.pl Umowy faksem na numer: 058 344 06 18 lub po zeskanowaniu mailem na adres: rezerwacje@easyworld.pl .


Punkty Obsługi Klienta

4.13.     Podczas bezpośredniej wizyty w naszym Biurze Podróży podajecie Państwo kod konkretnej oferty wyszukanej na Serwisie, którą jesteście zainteresowani lub ogólne preferencje dotyczące wyjazdu, jeśli Państwa potrzeby nie są do końca sprecyzowane.

4.14.     Doradca w naszym Biurze Podróży potwierdza dostępność miejsc i weryfikuje ostateczną cenę wybranej przez Państwa wycieczki lub przedstawia najlepsze oferty odpowiadające Państwa preferencjom.

4.15.     Podpisanie umowy-zgłoszenia następuje w  naszym Biurze Podróży. Forma płatności wybierana jest przez Państwa. W przypadku płatności przelewem, termin jego dokonania określa Doradca. Prosimy jedynie o przestrzeganie ustalonych z doradcą Easy World terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie zarezerwowanych miejsc.

§5 Cena wycieczki turystycznej

5.1.        Cena zakupionej wycieczki turystycznej obejmuje wszystkie składniki zawarte w opis wycieczki turystycznej, a w szczególności:

 • opłatę za zakwaterowanie,
 • opłatę za środek transportu (nie dotyczy wycieczek z dojazdem własnym),
 • opłatę za świadczenia dodatkowe zgodne z opisem wycieczki,
 • podatki,
 • opłaty paliwowe i lotniskowe w przypadku wycieczek lotniczych,
 • inne zgodne z opisem wycieczki.

5.2.        Organizator wycieczki może zmienić lub wycofać ze sprzedaży ofertę już po dokonaniu rezerwacji. Rezerwacja taka zostanie anulowana bez ponoszenia przez Państwa jakichkolwiek kosztów. EasyWorld.pl nie ma wpływu na dokonywanie zmian przez Organizatora imprezy. Zasady dokonywania tych zmian określone są każdorazowo w Umowie-zgłoszeniu lub w Warunkach Uczestnictwa, jaką podpisują Państwo przy dokonywaniu rezerwacji.Z uwagi na fakt, że cena wycieczki turystycznej może być wyrażona przez niektórych Organizatorów zarówno w PLN jak i w walutach obcych, cena za wycieczkę turystyczną może ulec niewielkim zmianom, wynikającym z dziennego kursu danej waluty.

5.3.        Każdy z Organizatorów wycieczek turystycznych zastrzega sobie prawo do zmiany ceny wycieczki w sytuacjach przewidzianych w warunkach uczestnictwa danego Organizatora.

5.4.        Finalna cena zakupu wycieczki turystycznej nie jest gwarantowana przez EasyWorld.pl w momencie dokonywania przez Państwa rezerwacji, aż do chwili uzyskania przez EasyWorld.pl ostatecznego potwierdzenia Państwa rezerwacji od Organizatora wycieczki turystycznej.

5.5.        EasyWorld.pl zastrzega sobie prawo do anulacji rezerwacji założonej przez Państwa i pełnego zwrotu wpłaconej kwoty w sytuacji, gdy na skutek błędów technicznych w systemie rezerwacyjnym EasyWorld.pl zostały podane błędne ceny w opisie zarezerwowanej przez Państwa wycieczki turystycznej.

§6 Formy płatności

6.1.        W zależności od długości terminu pomiędzy rezerwacją wycieczki turystycznej, a datą jej rozpoczęcia możliwe są dwa rodzaje płatności za wycieczkę:

 • płatność częściowa polegająca na wpłacie tylko niewielkiej zaliczki
 • płatność całkowita

6.2         Wpłata zaliczki jest możliwa zwyczajowo na ok. 40 dni przed terminem rozpoczęcia wycieczki turystycznej, ale zasady te są każdorazowo regulowane przez każdego organizatora. Szczegółowych informacji na ten temat udzielą Państwu zawsze Doradcy EasyWorld.pl.Przy wpłacie zaliczki, Doradcy EasyWorld.pl udzielą Państwu również szczegółowych informacji na temat harmonogramu dalszych dopłat do pełnej ceny wycieczki.

6.3         W EasyWorld.pl mają Państwo do wyboru następujące formy płatności:

 • Przelew bankowy
 • Karta kredytowa
 • Wpłata gotówkowa


Płatność przelewem bankowym

6.4.        Przelewu należy dokonać na konto:

B.P.EASY WORLD
Bank Millennium
Nr konta 54 1160 2202 0000 0001 2462 1649

6.5.        Wypełniając druk przelewu, w tytule przelewu wpisują Państwo numer płatności nadany przez EasyWorld.pl (14 cyfrowy numer znajdujący się na oświadczeniu o płatności) przesłany Państwu drogą elektroniczną w dokumentach rezerwacyjnych.

6.6.        Potwierdzenie przelewu należy przesłać faxem pod numer: 058 344 06 18 lub drogą elektroniczną na adres: email rezerwacje@easyworld.pl  wraz z następującymi danymi:

 • numer płatności (rezerwacji),
 • imię i nazwisko podróżnego.

6.7.        Przelewu należy dokonać w terminie wskazanym przez Doradcę EasyWorld.pl. W przypadku ofert last minute które cieszą się ogromnym powodzeniem prosimy o jak najszybsze dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia do EasyWorld.pl.

6.8.        Przesłanie fałszywego potwierdzenia przelewu bankowego będzie traktowane jako próba wyłudzenia i przekazane zostanie stosownym organom ścigania.

Płatność kartą kredytową

6.9.        Dokonując rezerwacji przez Internetowy System Rezerwacji zostaniecie Państwo przekierowani do bezpiecznego systemu autoryzacji kart kredytowych eCard, umożliwiającego zapłatę kartą kredytową.Dokonując rezerwacji przez Centrum Rezerwacji EasyWorld.pl, otrzymacie Państwo e-mailem link, które umożliwi Państwu autoryzację płatności.

6.10.     Płatności kartą kredytową może dokonać właściciel karty lub osoba przez niego upoważniona. Używanie cudzej karty kredytowej bez upoważnienia w celu opłacenia wycieczki turystycznej jest w świetle prawa przestępstwem przeciw mieniu i podlega karze na mocy Art. 278. § 1. Kodeksu Karnego. Wszelkie próby dokonania określonego powyżej przestępstwa będą natychmiast zgłaszane przez EasyWorld.pl odpowiednim organom ścigania.

6.11.     Wpisując dane karty kredytowej wyrażają Państwo zgodę na autoryzację karty do wysokości należności za wycieczkę turystyczną. Autoryzacja nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin po dokonaniu rezerwacji.

6.12.     W przypadku:

a.) braku autoryzacji,

b.) braku możliwości zablokowania należności na karcie,

c.) gdy nie ma możliwości płatności kartą kredytową danego typu.

EasyWorld.pl skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub drogą elektroniczną, celem ustalenia innej formy płatności.

6.13.     Do poprawnej autoryzacji karty kredytowej, niezbędne jest podanie przez Państwa następujących danych dotyczących karty kredytowej:

a.)  rodzaju karty kredytowej

b.)   numeru karty kredytowej

c.)  nazwiska i imienia posiadacza karty

d.)  daty ważności karty kredytowej

e.)  kodu CVV2/CVC2 (znajdującego się na odwrocie karty płatniczej. Są to trzy ostatnie cyfry wydrukowane przy numerze karty na pasku do podpisu).

6.14.     Autoryzacja transakcji dokonywana jest przez centrum autoryzacyjne eCard S.A przy współpracy z bankiem, który wydał kartę. Autoryzacja karty kredytowej jest całkowicie bezpieczna i polega na przesłaniu zaszyfrowanych danych karty do centrum autoryzacyjnego eCard SA. Travelpanet.pl nie ma dostępu i nie gromadzi danych dotyczących kart kredytowych, którymi dokonywane są zapłaty za rezerwacje.

6.15.     Po dokonaniu autoryzacji płatności za wycieczki zakupione w EasyWorld.pl, bank, wystawca karty, którą dokonano płatności, blokuje środki pieniężne, stanowiące pełną wpłatę za zarezerwowany wyjazd. Czynność ta jest niezależna od EasyWorld.pl

Płatność gotówką

6.16.     Wpłat gotówkowych można dokonywać w naszym Biurze Podróży, których adresy znajdziecie Państwo na stronie internetowej:


PL.Dominikański 1/117

80-844 Gdańsk

§7 Formy odbioru i dostarczania dokumentów

7.1.        Dokumenty podróżne za zakupioną wycieczkę turystyczną - w zależności od Organizatora - mogą zostać dostarczone Państwu:

a.)     drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany przez Państwa w Formularzu,
b.) mogą oczekiwać na odbiór na lotnisku na 2 godziny przed wylotem na stanowisku odpraw Organizatora wycieczki.

7.2.        O szczegółach odbioru dokumentów zostaną Państwo poinformowani każdorazowo przez Doradcę EasyWorld.pl

7.3.        W szczególnych przypadkach dokumenty mogą być wysyłane pod wskazany przez Państwa adres pocztowy lub dostarczone do Punktu Obsługi Klienta. Dokumenty podróżne nie mogą zostać dostarczone na adres skrytki pocztowej.

§8 Zmiana rezerwacji

8.1.        Dokonanie zmian w rezerwacji po zakupie wycieczki turystycznej możliwe jest na warunkach określonych przez Organizatora imprezy.

8.2.        Dokonując zmian powinni Państwo liczyć się z możliwością wystąpienia kosztów manipulacyjnych zgodnie z warunkami uczestnictwa Organizatora wycieczki turystycznej.

8.3.        Dokonanie zmian w rezerwacji wycieczki turystycznej możliwe jest poprzez wysłanie drogą elektroniczną zlecenia zmian w rezerwacji (podając nazwisko i numer rezerwacji) na adres e-mail rezerwacje@easyworld.pl  albo poprzez kontakt telefoniczny z Centrum Rezerwacji EasyWorld.pl pod numerem Tel  058 341 77 28

8.4.        Doradca EasyWorld.pl dokona wszelkich zmian według Państwa życzeń i z chęcią wyjaśni przebieg całego procesu.

§9 Warunki anulowania rezerwacji przez klienta

9.1.        Dokonanie anulacji rezerwacji po zakupie wycieczki turystycznej możliwe jest na zasadach opisanych w warunkach uczestnictwa Organizatora imprezy.

9.2.        Dokonując anulacji rezerwacji powinni liczyć się Państwo z możliwością wystąpienia kosztów anulacyjnych.

9.3.        Anulowanie rezerwacji wycieczki turystycznej dopuszczalne jest poprzez wysłanie drogą elektroniczną zlecenia anulowania rezerwacji (podając nazwisko i numer rezerwacji) na adres email rezerwacje@easyworld.pl  albo telefonicznie pod numerem 058 341 77 28

9.4.        Doradca EasyWorld.pl anuluje rezerwację wykupionej przez Państwa wycieczki turystycznej, wyjaśni, na jakich zasadach i w jakiej wysokości zostaną zwrócone Państwu pieniądze wpłacone podczas rezerwacji wycieczki, i z chęcią wyjaśni przebieg całego procesu.

a.)  W przypadku wystąpienia kosztów anulacyjnych muszą Państwo na piśmie upoważnić EasyWorld.pl do potrącenia kwoty wymaganej do pokrycia kosztów anulacyjnych.

b.)  Jeśli kwota wpłaconej zaliczki będzie niewystarczająca do pokrycia kosztów anulacyjnych zostaną Państwo poinformowani, w jaki sposób i w jakim terminie należy uiścić wymaganą kwotę.


§10 Warunki anulowania rezerwacji przez Organizatora

10.1.     Zasady anulowania wycieczek przez Organizatorów zawarte są w ogólnych warunkach uczestnictwa Organizatora wycieczki turystycznej.

10.2.     EasyWorld.pl nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w rezerwacji lub za anulowanie rezerwacji przez Organizatora wycieczki.

10.3.     Informacje o ewentualnych zmianach w Państwa rezerwacji dokonanych przez Organizatora wycieczki, przesyłane będą przez EasyWorld.pl pod wskazany w Formularzu adres e-mail lub będą przekazywane telefonicznie.

§11 Obsługa po sprzedaży

 

11.1.     W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z EasyWorld.pl i uzyskać odpowiedzi na temat statusu swojej rezerwacji, dodatkowych informacji o zarezerwowanej wycieczce turystycznej lub uzyskać odpowiedzi na inne pytania dotyczące Państwa wyjazdu.

11.2.     Na minimum 24 godziny przed wylotem powinni Państwo skontaktować się z EasyWorld.pl aby potwierdzić godziny wyjazdu/wylotu.

11.3.     EasyWorld.pl poinformuje Państwa każdorazowo o wszelkich zmianach w rezerwacji wycieczki turystycznej na podstawie otrzymanego komunikatu od Organizatora.

§12 Postępowanie reklamacyjne

 

12.1.     W przypadku, gdy nie są Państwo zadowoleni z odpowiedniego wykonania umowy przez Organizatora maja Państwo prawo do złożenia reklamacji w zakresie związanym z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umowy przez Organizatora świadczeń zawartych w Umowie zakupionej w EasyWorld.pl wycieczki turystycznej.

12.2.     Reklamacje należy składać w formie pisemnej pod rygorem nieważności na adres Organizatora wycieczki turystycznej. Reklamacje rozpoznaje Organizator na zasadach opisanych w warunkach uczestnictwa danej wycieczki turystycznej.

12.3.     Dokładamy wszelkich starań, aby usługi świadczone przez EasyWorld.pl były najwyższej jakości. W przypadku niezadowolenia z powodu jakości obsługi w EasyWorld.pl mają Państwo również prawo do złożenia reklamacji.

12.4.     Prawidłowo złożona reklamacja powinna, co najmniej zawierać: oznaczenie Usługobiorcy (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, telefon kontaktowy), opis reklamowanego faktu lub usługi. Reklamacje, które nie zawierają wskazanych danych nie będą rozpatrywane.

§13 Postanowienia końcowe

13.1.     W sprawach nieuregulowanych przez postanowienia niniejszego Regulaminu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

13.2.     Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez EasyWorld.pl rozstrzygane są przez sądy właściwe miejscowo dla siedziby EasyWorld.pl

13.3.     EasyWorld.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe po stronie osób korzystających z usług świadczonych przez EasyWorld.pl, wynikające z faktu nie odbycia podróży w przypadku występowania siły wyższej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a także z przyczyn niezależnych od EasyWorld.pl, w szczególności strajku pracowników linii lotniczych, pracowników portów lotniczych, itp.

13.4.     Korzystając z usług świadczonych przez EasyWorld.pl oświadczają Państwo, że wszystkie postanowienia niniejszego Regulaminu są dla Państwa jasne i zrozumiałe i akceptują Państwo wszystkie postanowienia niniejszego Regulaminu bez zastrzeżeń.

 
Opublikowane na stronach www.easyworld.pl informacje
lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu
przepisów kodeksu cywilnego.